Pozbyć się Desktop Ransomware z Windows 8 : Usunąć Desktop Ransomware

Jeśli chcesz pozbyć się zagrożenia ransomware ze swojego zainfekowanego systemu, musisz przeczytać ten artykuł, który może pomóc w skutecznym usunięciu. Dlatego postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi usuwania, które podano na końcu tego artykułu.

Brief Note On Desktop Ransomware

Oprogramowanie Desktop Ransomware jest sklasyfikowane jako typowe oprogramowanie ransomware, które zostało specjalnie zaprojektowane przez cyberprzestępców w celu wyodrębnienia dużej ilości nielegalnych pieniędzy online od użytkownika będącego ofiarą. Może zainfekować wszystkie systemy operacyjne Windows, takie jak 7, 8, 8,1, 10, XP, Vista itp., A także wiele popularnych wyszukiwarek internetowych, w tym Microsoft Edge, Opera, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox itp. Jest to wysoce z ryzykiem złośliwego oprogramowania, które zostało niedawno wykryte w pierwszym tygodniu listopada 2018 roku przez MalwareHunterTeam. Jest to naprawdę niebezpieczna wirusowa infekcja systemowa, która potajemnie dziurawiła oszukanego systemu, który szyfruje różne typy zapisanych ważnych plików przy użyciu zaawansowanego algorytmu szyfrowania wojskowego, takiego jak AES lub RSA.

Podstawowe właściwości ransomware Desktop

Desktop Ransomware to niebezpieczny krypto-wirus, który bardzo cicho dostanie się do zaatakowanego systemu za pomocą różnych kanałów dystrybucyjnych, takich jak bardzo znana metoda pakowania oprogramowania, spamowe wiadomości e-mail, programy freeware, serwery gier online, fałszywe narzędzia do aktualizacji oprogramowania, witryny pornograficzne, pobieranie torrentów, szkodliwe programy , niechciane maile, zainfekowane dyski zewnętrzne, podejrzane łącza do stron internetowych, sieć wymiany plików peer to peer itd. To oprogramowanie ransomware jest w stanie szyfrować wszystkie poufne dane zainfekowanego systemu za pomocą algorytmu kryptograficznego i dołącza nazwę pliku, dodając przedrostek .lock do rozszerzenie pliku. Następnie upuszcza powiadomienie o żądaniu okupu na pulpicie systemu użytkownika, żądając kwoty okupu w zamian za klucz deszyfrowania za pośrednictwem kryptowaluty, takiej jak Bitcoin.

Niszczące skutki ransomware Desktop

Desktop Ransomware to cyberprzestępcze zagrożenie, które może skierować wiele szkodliwych programów do systemu podlegającego represjom, co powoduje zniszczenie całej maszyny. Może to uniemożliwić działanie wszystkich operacji bezpieczeństwa systemu, w tym programów antywirusowych i aplikacji chroniących firewall. Blokuje również wszystkie poufne dane i czyni je nieczytelnymi dla użytkownika. Bardzo szkodzi i przerywa zarówno ogólną wydajność, jak i prędkość.

Eradication Of Desktop Ransomware

Jeśli uważasz, że twój system został zainfekowany i jego odmienne zachowanie wynika z tego ransomware Desktop, dlatego zaleca się usunięcie tego zagrożenia cybernetycznego z systemu za pomocą technik ręcznych lub automatycznych.

Najlepsze rozwiązanie dla Desktop Ransomware Usunięcie z naruszonych systemów

Metoda 1: Uruchom zainfekowany komputer w trybie awaryjnym

 • Naciśnij przycisk “Start”, wpisz “msconfig” i naciśnij “Enter”.

 • Wybierz zakładkę “Boot” i zaznacz opcję “Bezpieczny rozruch”, a następnie kliknąć na przycisk “OK”.

Metoda 2: Usuń Desktop Ransomware pokazując ukryte pliki i foldery

 • Kliknij na przycisk “Start” i przejdź do “Panel sterowania”.

 • Wybierz “Wygląd i personalizacja” opcji.

 • Kliknij “Opcje folderów” i wybierz zakładkę “Widok”.

 • Wybierz “Pokaż ukryte pliki, foldery i sterowników” opcji. Następnie kliknij “Zastosuj” i “OK”.

 • Teraz znaleźć szkodliwe pliki i foldery utworzone przez Desktop Ransomware i natychmiast je usunąć z systemu.

Metoda 3: Czyste Desktop Ransomware Powiązane pliku hosts

 • Kliknij “Start” i typu “%windir%/system32/Drivers/etc/hosts”.

 • Otwarte “gospodarze” plik w Notatniku.

 • Plik ten musi zawierać adresy IP Desktop Ransomware, które można zidentyfikować na słowie “localhost”.

Metoda 4: wyeliminowanie szkodliwych Wpisy Desktop Ransomware z Edytora rejestru

 • Naciśnij “Win + R” klawiszy jednocześnie.

 • Typ “regedit.exe” i nacisnąć przycisk “Enter”.

 • Następnie po, folder czyste startowy: “HKLM\Software\Microsoft\Windows\Current version\Run”.

Metoda 5: Usunięcie Desktop Ransomware Pozycje związane z uruchamianiem

 • Naciśnij przycisk “Start” i wpisać “msconfig”, a następnie naciśnij przycisk “Enter”.

 • Wybierz zakładkę “Startup” i odznacz wszystkie podejrzane elementy, które są związane z Desktop Ransomware.

Usuń Desktop Ransomware Przez Korzystanie Zagrożenia PC Skaner

Ręczne usuwanie Desktop Ransomware wymaga ingerencji w plikach komputerowych i rejestrów. Stąd, może spowodować nieoczekiwane szkody na Twoim komputerze. Nawet jeśli twoje umiejętności komputerowe nie są w profesjonalnym poziomie, to nie martw się! Można to zrobić samemu usunięcie szkodnika w zaledwie kilka minut za pomocą gróźb PC skaner.

Ważne: Teraz można odzyskać pliki systemowe po Desktop Ransomware usunięcia. Informacje na temat metod przywracania plików podanych poniżej w tym artykule.

Jak pobrać zaszyfrowanych danych i plików Po Usuwanie Desktop Ransomware

Jak stwierdzono w komunikacie okupu, pliki użytkowników i dane nie mogą być dekodowane bez klucza deszyfrowania. Hakerzy nalegają na płacenie okupu, koncentrując swoją uwagę, a następnie próbuje wyświetlić daremność prób. W rzeczywistości, bez płacenia opłaty okup Desktop Ransomware programistów, użytkownicy mogą odzyskać swoje dane na kilka sposobów. Trzeba usunąć wirusa całkowicie szkodnika z systemu, a następnie przejść do procedury odzyskiwania danych. Pierwszym i najbardziej prosty sposób odzyskać zaszyfrowanych danych jest użycie kopii zapasowej. Jeśli masz check-punkt, następnie skonfigurować co najmniej 2 lub 3 dni przed uzyskać Desktop Ransomware infekcji.

Krok 1: Odzyskiwanie plików z kopii zapasowej systemu Windows

 • Kliknij “Start” i przejdź do “Panel sterowania”.

 • Puknij “System i zabezpieczenia”, a następnie wybrać “kopii zapasowych i przywracania” opcję.

 • Wybierz “Przywracanie plików z kopii zapasowej” i określ punkt wyboru, aby przywrócić.

Krok 2: Użyj cieni Explorer do pobierania plików szyfrowane Desktop Ransomware

Jeśli nie masz nawyku tworzenia kopii zapasowych, należy użyć narzędzia Cień Explorer. Podczas procesu szyfrowania, w Desktop Ransomware tworzy zaszyfrowany kopie plików systemowych i usunąć oryginalne dane. W tego rodzaju sytuacji, można użyć kopii w tle odzyskać pliki i dane.

Kliknij tutaj aby pobrać Shadow Explorer

Krok 3: Przywracanie zaszyfrowanych danych przez Desktop Ransomware, korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych

W kilku przypadkach, nieprzyjemnych zagrożeń RansomWare również usunąć kopie woluminów cieniu danych. Dlatego w takich okolicznościach można pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych poniżej zalecanego w tym artykule, które mogą pomóc odzyskać część swoich danych i plików.

Pobierz teraz!

English Desktop Ransomware Uninstallation: Complete Guide To Get Rid Of Desktop Ransomware Instantly
French Effacer Desktop Ransomware de Safari
German Tutorium zu Deinstallieren Desktop Ransomware von Firefox
Portuguese Tutorial para Remover Desktop Ransomware de Opera
Italian Elimina Desktop Ransomware da Firefox : Pulito Desktop Ransomware
Spanish Desktop Ransomware Desinstalación: Guía paso a paso para Desinstalar Desktop Ransomware En clics simples
Danish Sletning Desktop Ransomware Øjeblikkeligt
Dutch Gids naar Verwijderen Desktop Ransomware