Wyeliminowanie Pro-search.me Od Mac: Przeglądarka porywacz etapy usuwania

Co tak naprawdę jest Pro-search.me?

Najwyraźniej Pro-search.me ma wszelkie cechy aplikacji porywacza przeglądarki kierowanej Mac komputer i wykonuje szkodliwych działań w celu osiągnięcia przychodów marketingową online dla autorów bez odpowiedniej zgody. Na pierwszy rzut oka wygląda Pro-search.me uzasadniony strony w wyszukiwarkach, ale jeśli zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwania zapytań, można zauważyć, że wyszukiwania są przekierowywane do nieodpowiednich witrynach ..ie internetowych witryn handlowych lub oprogramowania internetowej sprzedaży. W niektórych przypadkach może Pro-search.me przekierowania przeglądarki do strony phishingu, które oferują o wypełnienie ankiety online poprzez wypełnienie formularzy z danymi osobowymi w tym imię i nazwisko, adres, numer telefonu komórkowego, poczty elektronicznej itp

Pro-search.me usuwanie

Należy pamiętać, że Pro-search.me może sprzedawać swoje poświadczenia parzystościami trzecich (może być hakerzy lub reklamy wydawcy). Oznacza to, ta aplikacja Mac porywacz przeglądarka stwarza bezpośrednie zagrożenie dla prywatności. Stąd, należy pozbyć Pro-search.me Mac przeglądarki porywacza wystarczająco szybko. W przeciwnym razie, pewnego dnia okaże się, że Twoje dane zostały zamieszczone na ciemnych stronach internetowych lub wysyłania spamu. Podobnie jak w innych, porywacza przeglądarki Pro-search.me również ustawić ustawienia DNS systemu na rzecz zdalnych hakerów, tak aby mogły one monitorować sesji online i kradzieży bankowych danych uwierzytelniających online, jak również swoją prywatną wiadomość czatu w celu wymuszenia /kraść pieniądze.

Skąd Pro-search.me kończy się na komputerze z systemem operacyjnym Mac?

Pro-search.me jest promowany poprzez nieuczciwych download / ustawień instalacyjnych lub klientom niestandardowe Downloader. Tego typu metody marketingowej oprogramowanie nazywa się "łączenie", mówi badaczy. programistów są świadomi, że użytkownicy często spieszyć pobierania i instalacji procesy i przejść wiele etapów w pośpiechu. W związku z tym, że nie dostać się do zobaczyć wszystkie szczegóły modyfikacji przeglądarek są ukryte w "Custom" / "Zaawansowane" opcji tych ustawień lub klientów Downloader. Omijając tę ​​sekcję podczas instalowania jakiegokolwiek oprogramowania free / gry, użytkownicy nieumyślnie przyznać dołączonego pozwolenie Nastawienia zmodyfikować różne opcje na przeglądarkach takich jak Safari, wystawiać swoje systemy do ryzyka całe mnóstwo zakażeń i Pro-search.me naraża swoją prywatność withing kilka minuty.

Dlatego zawsze zalecamy użytkownikom komputerów Mac, aby przejść opcji Custom i instalacji opcji spadku odznaczając zaznaczone pola. Następnie użytkownik komputera powinien zachować swoją aplikację antywirusową up-to-date i licencjonowany wziąć korzyści z ochrony w czasie rzeczywistym przeciwko Pro-search.me i innymi zagrożeniami. Ale tym razem, trzeba pozbyć się z systemu Mac Pro-search.me wykonując daną przewodnik usuwania:

MACKEEPER

Usuń Pro-search.me: Jak całkowicie pozbyć Pro-search.me

O Pro-search.me

Pro-search.me jest identyfikowany jako zakaźnego wirusa przekierowania, która jest zdolna zniszczyć system. To dyskretnie dodawane i przynieść wiele zmian w ustawieniach istotne systemu bez zgody użytkownika. Po aktywacji Pro-search.me rozpocznie edycję domyślnych przeglądarek wyszukiwania w tym Mozilla Firefox, Goggle Chrome, IE i Safari, aby jego wynik porwany do podejrzanych stron internetowych wraz ze złego napędowej. Został on zaprojektowany tak, jak prawdziwej domeny i starają się przyciągnąć użytkowników poprzez wyświetlanie atrakcyjnych ofert i kupony rabatowe. Pro-search.me przyniesie zmiany w ustawieniach istotnych układów bezpieczeństwa, w tym domyślne ustawienia przeglądarki, nie pytając o pozwolenie. Co więcej, co gorsza, będzie mieszać swój kod w sekcji rozpocznie się, aby otrzymywać dodaje za każdym razem po jego rozruchu. Pro-search.me zbierze swoje bankowe i dane osobowe w tym nazwy użytkownika, numeru telefonu kontaktowego, hasła i tak dalej .. poprzez śledzenie działań online. Tak więc, to lepiej usunąć Pro-search.me natychmiast, zanim będzie za późno.

Krok 1. Odinstaluj Pro-search.me całkowicie z Mac OSX

 • Otwórz “Finder“.
 • Przejdź do folderu “Applications“.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na Pro-search.me, a następnie wybierz “Move to Trash“.

mac1

 • Otwórz “Trash” folderu i wybierz “Empty“.

 

Krok 2. Usuń Pro-search.me związane rozszerzenia z przeglądarki

Usuń Pro-search.me Od Safari

 • Otwórz Safari przeglądarka.
 • Kliknij na “Safari” i wybierz “Preferences“.

mac2

 • Teraz wybierz zakładkę “Extensions” z górnego paska menu.
 • Lista wszystkich obecnie zainstalowanych.
 • Rozszerzenia lub wtyczek dostanie otwarte.
 • Wybierz Pro-search.me i inne podejrzane rozszerzenia.
 • Na koniec kliknij przycisk Uninstall.

Usuń Pro-search.me Od Mac Chrome

 • Kliknij Chrome Menu mac-chrome na pasku narzędzi przeglądarki.
 • Wybierz menu Narzędzia i wybierz opcję Rozszerzenia.
 • Wybierz rozszerzenie Pro-search.me i kliknij Trash trash Icon.
 • Upewnij się, aby usunąć wszystkie niepotrzebne lub podejrzane rozszerzenia.
 • Kliknij przycisk Usuń, jeśli otworzy się okno dialogowe z potwierdzeniem.

2

Usuń Pro-search.me Od Mac Firefox

 • Otwórz Firefox i wybierz menu Firefox OSX.
 • Wybierz Preferencje.
 •  opcja z menu Firefox.
 • Wybierz zakładkę menedżera dodatków i kliknij panel Rozszerzenia.
 • Wybierz Pro-search.me i kliknij przycisk Wyłącz lub Usuń.

FF-Ext

 • Upewnij się, aby usunąć wszystkie niepotrzebne lub podejrzane rozszerzenia.
 • Kliknij przycisk Uruchom ponownie teraz, jeśli się pojawi.

Krok 3. Pobierz MacKeeper usunąć Pro-search.me

Jeśli wykonano wszystkie powyższe kroki, ale Pro-search.me pozostaje na komputerze Mac należy użyć MacKeeper narzędzie do usuwania tego zagrożenia całkowicie z komputera Mac. Jeśli nie chcesz, aby wykonać te czynności manualnych to można również użyć MacKeeper narzędzie służące do automatycznego usuwania Pro-search.me z komputera Mac. Jest to elitarna Mac czystsze i optymalizator Narzędzie, które zwiększają usunąć wszystkie rodzaje dżonki i szkodliwych infekcji z komputera Mac. To wszystko w jednym narzędzie do optymalizacji systemu Mac, który zwiększy wydajność komputera Mac i daje optymalne bezpieczeństwo.

Użytkownik Przewodnik: – Jak usunąć Pro-search.me użyciu MacKeeper

1. Kliknij na przycisk poniżej aby pobrać teraz MacKeeper

MACKEEPER
2. Dwukrotnie kliknij “MacKeeper.dmg” i zakończyć proces instalacji.

mack1
3. W zakładce “System Status”, należy uruchomić skanowanie w celu wykrycia szkodliwego oprogramowania Pro-search.me, a następnie kliknąć przycisk “Napraw przedmioty Bezpiecznie” oczyścić wszelkie infekcje:

mack3